מגפת הקורונה יצרה מהפיכה בעולם הטיפול המכונה "טיפול מרחוק", מה שהתקיים פעם כמובן מאליו בחדר סגור ובמרחק נגיעה, הפך במהירות לנוהל של מפגש אינטרנט. המגפה השפיעה גם על דרכי ההתמודדות, כמו חיפוש אחר תמיכה חברתית לשיפור או לשמירה על הבריאות הנפשית. 

בצד החיובי, השפעות אלה מגדילות את הנגישות לטיפול נפשי לאוכלוסיות באזורים מרוחקים, לאלו עם חרדה חמורה או לאלו עם מגבלות פזיות אשר מקשות על מוביליות. 

יש לומר כי כל סוגי הטיפול הפסיכולוגי מושפעים מהמעבר המהיר מפגישות פנים אל פנים למפגשי אונליין דרך האינטרנט בעקבות המשבר המעבר לטיפול בזום מטלטלת את שיטת הטיפול הפסיכודרמטית באופן קיצוני יותר מאשר באופני טיפול אחרים

טיפול מרחוק

Section Title

Section Subtitle

Every website has a story, and your visitors want to hear yours. This space is a great opportunity to give a full background on who you are, what your team does and what your site has to offer. Double click on the text box to start editing your content and make sure to add all the relevant details you want site visitors to know.

If you’re a business, talk about how you started and share your professional journey. Explain your core values, your commitment to customers and how you stand out from the crowd. Add a photo, gallery or video for even more engagement.